Μάρκε >
Castel di Lama
Castel di Lama ξενοδοχεία και ενοικιαζόμενα διαμερίσματα, όλα τα καταλύματα σε Castel di Lama
Borgo Storico Seghetti Panichi Aparthotel
Via San Pancrazio, 1, Castel di Lama, Ιταλία
Το Borgo Storico Seghetti Panichi Aparthotel Castel di Lama 4 αστέρων παρέχει 16 δωμάτια. Faraone Vecchio απέχει σχεδόν 4 χλμ.
Residence Gli Ulivi
Via 234 A, (Villa S.Antonio), Castel di Lama, Ιταλία
Το ξενοδοχείο Residence Gli Ulivi Castel di Lama 4 αστέρων παρέχει 10 δωμάτια. Τα αξιοθέατα της περιοχής, όπως Via delle Stelle, απέχουν περίπου 5 λεπτά με τα πόδια από αυτό το aparthotel.
Ξενοδοχεία 3 αστέρων σε Castel di Lama
Εμφάνιση περισσότερων + Λιγότερα -
B&B Piceno
Contrada Collecchio 1, Castel di Lama, Ιταλία
Το B&B Piceno Castel di Lama 3 αστέρων διαθέτει Wi-Fi σε όλο το κατάλυμα και δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης στον χώρο.
Villa9Centob&B
5 Via Dei Fossi, Castel di Lama, Ιταλία
Το ξενοδοχείο Villa9Centob&B Castel di Lama 3 αστέρων διαθέτει πισίνα, Wi-Fi στους κοινόχρηστους χώρους και δωμάτια με θέα στον κήπο.
Προτεινόμενα ξενοδοχεία σε Castel di Lama
Εμφάνιση περισσότερων + Λιγότερα -
Appartamento Tra Mare E Montagna
Via Roma, 242, Castel di Lama, Ιταλία
Επιπλέον, έχει μπιντές, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Centro commerciale Citta delle Stelle επίσης βρίσκεται σε απόσταση περίπου 3 χλμ.
Εξαιρετκό
(5 σχόλια)
Maison Diamanti
Via Roma, 134, Castel di Lama, Ιταλία
Το διαμέρισμα Maison Diamanti Castel di Lama απέχει περίπου 25 λεπτά με τα πόδια από εμπορικά καταστήματα, όπως Centro commerciale Citta delle Stelle, και διαθέτει εμπορική περιοχή. Για τους…